Pasūtīšana

PASŪTĪŠANA - GARANTIJA - PIEGĀDE

Pasūtīšana

Ja neatradāt Mūsu katalogā sev interesējošu produktu, mēs Jums to izgatavosim. Pēc jūsu pasūtījuma saņemšanas, mēs sazināsimies ar Jums personīgi 24 stundu laikā, saskaņosim un apstiprināsim pasūtījumu. Pēc tam mēs nosūtīsim Jums rēķinu. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas vidējais izgatavošanas laiks ir no 5 līdz 14 dienām (atkarībā no pasūtījuma apjoma un sarežģītības pakāpes). Mēs informēsim Jūs par katru izgatavošanas procesa soli.

Garantija

Visiem korpusiem mēs dodam 5 gadu garantiju, ja kāds korpuss sūtīšanas vai ekspluatācijas laikā tiek bojāts mūsu vainas pēc, tad mēs to salabosim vai izgatavosim jaunu - bez maksas. Garantija neattiecas uz bungu dzelžiem un plēvēm.

Par garantiju vairāk lasiet šeit

Piegāde

Piegādes maksa ir atkarīga no pasūtījuma svara un valsts uz kuru tiek sūtīts. Mēs sūtam ar EMS - Express Mail Service. Produktu piegāde Eiropā 3-5 darba dienu laikā, ārpus Eiropas 5-7 darba dienas. Mūsu produkts ir pieejams visai pasaulei. Kad pasūtījums tiek izsūtīts, mēs nosūtīsim Jums izsekošanas numuru, kas apstiprinās preces izsūtīšanu. Mūsu prioritāte ir ātra un droša piegāde.

SIA Melany drums ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014-2020. gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģija ”. Atbalsts jaunu produktu un pakalpojumu radīšanai, esošo produktu un pakalpojumu attīstīšanai, to realizēšanai tirgū un kvalitatīvu darba apstākļu radīšanai līdzfinansēto projektu nr. 17-04-AL25-A019.2101- 000004 ir iegādājusies galdniecības, kokapstrādes ražošanas iekārtas.

Vairāk informācijas par Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pieejams šeit

Sazinies ar mums