Par mums

Uzzini par mums

Mēs esam ekskluzīvu bungu ražotāji Ziemeļeiropas, savu darbību esam bāzējuši Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Šo ilgo gadu pieredzē esam daudz pētījuši, eksperimentējuši ar materiāliem un atklājuši daudz ko svarīgu katra korpusa beigu skaņai. Pirms sākām ar to nodarboties, mums nebija ne jausmas, ka pašas sīkākās detaļas spēj fundamentāli ietekmēt skaņu. Šajā laikā esam atraduši labākos tehnoloģiskos risinājumus augstākai kvalitātei un lielākai precizitātei. Esam lepni un priecīgi darboties kopā ar savas jomas profesionāļiem. Šobrīd, kad ir izkopts ražošanas process, mēs vairāk pievēršamies un strādājam pie jaunām idejām, tieši smalkāk izpētot detaļas, kas ietekmē skaņu. Mums ir svarīgi sadarboties ar bundziniekiem, kas meklē savu skaņu. Vēlamies kopā atrast jaunus skaņu risinājumus, kas paplašinātu „skaņu bāzi” un attīstītu mūzikas industriju kopumā.

Kāpēc mēs?

Ilgi darbojoties šajā nozarē esam daudz ko jaunu atklājuši un realizējuši, bet tas noteikti nav tas pie kā mēs apstāsimies. Mēs nestāvam uz vietas, ik dienu izaicinām sevi ar jauniem mērķiem un idejām, meklējot jaunas, interesantas un nespēlētas koku sugas. Mēs aizvien meklējam un meklēsim jaunus materiālus, jaunas tehnoloģijas, lai pilnveidotu un atrastu jaunas un nedzirdētas skaņas. Mēs gribam būt ar Jums, lai kopā meklētu, attīstītu un pilnveidotu šo nozari kopumā. Droši sazinieties ar mums, zvaniet, rakstiet, brauciet ciemos, esam atvērti visam jaunajam un ar prieku radīsim kādu no Jūsu trakākajām idejām, jo nenoliedzami ir tas, ka šobrīd mēs dzīvojam tādā tehnoloģiskajā laikmetā, kad vairs nav nekādu šķēršļu, lai to visu realizētu.

Klienti uzticas mums

Savus produkciju - Bungas un korpusus visā pasaulē sākām pārdot 2008. gadā. Esam priecīgi, ka šo gadu laikā mums ir izveidojies plašs apmierinātu klientu loks. Mūsu klientu lokā ir gan pasaulē pazīstami vārdi, gan lielākie mūzikas instrumentu veikali. Vissvarīgākais mums ir saņemt priekpilnu sajūsmu no klienta, par produktu un tā kvalitāti.

SIA Melany drums ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014-2020. gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģija ”. Atbalsts jaunu produktu un pakalpojumu radīšanai, esošo produktu un pakalpojumu attīstīšanai, to realizēšanai tirgū un kvalitatīvu darba apstākļu radīšanai līdzfinansēto projektu nr. 17-04-AL25-A019.2101- 000004 ir iegādājusies galdniecības, kokapstrādes ražošanas iekārtas.

Vairāk informācijas par Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pieejams šeit

Sazinies ar mums